פרסומים מהעיתונות

שביל האופניים בירושלים

מאי 2017

פרויקט הקמת שביל האופניים בירושלים הינו בניית מסלול מעגלי סובב ירושלים. החברה ניהלה את קטע השביל המחבר את תחנת הרכבת במלחה לתחנה המרכזית. שביל אופניים זה מהווה חוליה נוספת בטבעת הפנימית של שביל האופניים העירוני.

הקמת כביש 21 בירושלים​

פברואר 2017

כחלק מהפרויקט התחבורתי בצפון ירושלים ניהלה החברה את פרויקט הקמת כביש 21, אשר נועד להקל על עומסי התנועה בעיר, להפחית את פקקי התנועה למרכז העיר ולהגדיל את הנגישות לשכונות צפון העיר​.

הפטריארכיה הארמנית בירושלים

ינואר 2020

פרויקט עבודות פיתוח ושדרוג התשתיות ברחוב הפטריארכיה הארמנית בירושלים המבוצעות על ידי החברה. מדובר ברחוב המרכזי בעיר העתיקה בירושלים ומהווה אתגר גדול עקב אלפי התיירים העוברים ברחוב. 

פארק האופניים ביבנה​

אוגוסט 2018

כחלק מהקמת השכונה הירוקה ביבנה, ניהלה החברה את פרויקט הקמת פארק האופניים שהוקם במענה לצרכי התושבים. פארק ייחודי זה הינו מסלול רכיבה טבעתי הכולל תלוליות ומהווה מסלול רכיבה אתגרי להורים וילדים.

מאי 2020

    תכנית צפת החדשה 2030    

כחלק מתכנית "צפת החדשה 2030" הנועדה לעצור את ההגירה השלילית מהעיר, חברת עדי הדר מבצעת פיתוח ל-6,700 יחידות דיור בשכונת היוקרה החדשה מצפה הימים. פיתוח השכונה נמצא לקראת סיום, מאות דירות שווקו ומאות נמצאות בתהליכי שיווק.

     צפת מתעוררת     

לראשונה זה יותר מ-25 שנים נבנית שכונה חדשה בצפת בניהולה של חברת עדי הדר. בשכונה היוקרתית יוקמו כ-6,700 יח"ד 

יוני 2020

מחלף רמת שלמה בירושלים

אוקטובר 2020

נפתח לתנועה מחלף רמת שלמה אשר בוצע במסגרת פרויקט בניהולה של חברת עדי הדר.  במסגרת הקמת המחלף הורחב ציר יגאל ידין לשלושה נתיבים וכן בוטל הרמזור בצומת יגאל ידין- רמת שלמה וזאת במטרה לקצר זמני הנסיעה, לשפר הבטיחות למשתמשי הדרך ולהסדיר מערך התנועה באזור.

פיתוח ועיצוב: 2ordigital

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

עקבו אחרינו